Giorgio Armani My Way Floral – EDP (plnitelná) 90 ml

2219 

Giorgio Armani My Way Floral – EDP (plnitelná) 90 ml zboží dodává Giorgio Armani je k dispizici za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Giorgio Armani My Way Floral – EDP (plnitelná) 90 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 2219 Kč.

Katalogové číslo: 3614273673846 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani My Way Floral – EDP (plnitelná) 90 ml od spolehlivého výrobce Giorgio Armani je právě teď u nás za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

My Way Floral od Giorgio Armani je květinová vůně pro ženy. My Way Floral vytvořili Carlos Benaim a Pascal Gaurin. Svrchní tóny tvoří pomerančový květ, hořký pomeranč a zelená mandarinka. Střední tóny jsou jedinečné díky indické tuberóze a tuniskému neroli. Základ uzavírá kompozici vůní pižma a vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614273673846
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, červený pomeranč, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”neroli, tuberóza”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Giorgio Armani My Way Floral - EDP (plnitelná) 90 ml
Giorgio Armani My Way Floral – EDP (plnitelná) 90 ml
2219