Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 75 ml

2289 

Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 75 ml od naší známé značky Giorgio Armani lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 75 ml aktuálně v akci od 2289 Kč.

Katalogové číslo: 3614273604833 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 75 ml od společnosti s výborným jménem Giorgio Armani , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Armani Code byl zcela obnoven. Nová vůně pro muže je silnější a přichází s výrazným flakonem, který představuje dualitu síly a smyslnosti. Vůně Armani Code Le Parfum vám dodá sebevědomí čelit jakékoli výzvě. Otevírá se tóny bergamotu, které přechází k srdci, ve kterém je šalvěj a kosatec. Na konci se objevuje cedrové dřevo a fazole tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 3614273604833
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kosatec, šalvěj”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Giorgio Armani Code Parfum - EDP (plnitelná) 125 ml
Giorgio Armani Code Parfum – EDP (plnitelná) 75 ml
2289