Giorgio Armani Acqua Di Gioia – EDP 50 ml + EDP 30 ml

2279 

Giorgio Armani Acqua Di Gioia – EDP 50 ml + EDP 30 ml od našeho předního výrobce Giorgio Armani je u nás za výhodnou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Giorgio Armani Acqua Di Gioia – EDP 50 ml + EDP 30 ml , produkt koupíte ted u nás za 2279 Kč.

Katalogové číslo: 8033196557852 Kategorie: , Štítek:

Popis

Giorgio Armani Acqua Di Gioia – EDP 50 ml + EDP 30 ml od spolehlivého výrobce Giorgio Armani je k dostání za výborné peníze. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Acqua Di Gioia je oslavou ženy a přírody. Ponouká k radostnému úniku pryč ze všednosti a probudí všechny smysly. Inspiraci čerpá z odlehlých ostrovů, kde Giorgio Armani s oblibou načerpává novou energii a kde déšť a mořský příboj společně vytváří atmosféru, která evokuje nejhlubšího ducha bujné a nespoutané přírody. V této vůni se mocné pozemské živly spojují a vyvolávají představu silné, klidné a svobodomyslné ženy, která žije v dokonalé harmonii s matkou přírodou. Na trh byla uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Značka: Giorgio Armani
  • EAN: 8033196557852
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Dárková sada”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”virginské cedrové dřevo, labdanum, cukr”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, pivoňka, červený pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Giorgio Armani Acqua Di Gioia - EDP 50 ml + EDP 30 ml
Giorgio Armani Acqua Di Gioia – EDP 50 ml + EDP 30 ml
2279