Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Pearl Pink

5613 

Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Pearl Pink od kvalitní značky Foreo – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Pearl Pink ve výhodné ceně 5613 Kč.

Popis

Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Pearl Pink od kvalitní společnosti Foreo je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online.

HEDVÁBNĚ HLADKÁ POKOŽKA DŘÍV NEŽ NAPOČÍTÁTE DO 90 Zařízení chytré masky UFO je navrženo tak, aby se vaše 20minutová procedura související s pleťovou maskou proměnila v 90sekundovou. Toto švédské zařízení pracuje s účinkem korejských masek a odbornými postupy. Každá maska je pak optimalizována tak, aby reagovala na specifické problémy pleti. Vyberte pro svou pleť tu pravou masku a užijte si hydratovanou a pevnou pleť. Spojte UFO™ 2 s aplikací „FOREO for you“ a získejte ze svého zařízení maximum. Každá procedura zahrnuje pečlivě vybranou kombinaci teploty a intenzity pulzace pro maximální účinek a zklidňující masáž obličeje: zahřívání napomáhá přísadám masky pronikat otevřenými póry. Terapie LED světlem kombinuje červené LED světlo (proti stárnutí), zelené LED světlo (rozjasnění) a modré LED světlo (proti akné), zatímco ochlazování snižuje otoky a zpevňuje pokožku. Rozloučte se s tradičními maskami a přivítejte korejskou revoluci v péči o pleť! Pleťové masky FOREO.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092139632
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Black
Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Pearl Pink
5613