Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Arctic Blue

5390 

Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Arctic Blue od této skvělé značky Foreo lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Arctic Blue – nakoupíte u nás nyní za 5390 Kč.

Popis

Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Arctic Blue od značky s dlouholetou tradicí Foreo je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

OBOUSTRANNÉ HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ DOMA I NA CESTÁCH LUNA™ 4 Mini spojuje ultrahygienický, výjimečně měkký silikon a T-Sonic™ pulzaci, které pronikají do hloubky a odstraňují 99,5 % nečistot během dokonalého minutového ošetření, které zajišťuje lepší absorpci aktivních látek péče o pleť. Ergonomický 2zónový kartáček obsahuje tenčí dotykové body pro větší oblasti obličeje, jako jsou tváře, a silnější dotykové body na horním zakřivení pro precizní čištění mastnější T-zóny, čímž je zajištěno hloubkové čištění a svěžest všech oblastí obličeje. Pro dny, kdy nemáte ani minutku, 30sekundový režim Glow Boost poskytuje hlubokou exfoliaci a okamžitý lesk – doma i na cestách – pro přirozeně zářivé, dokonalé výsledky po každém použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350120791313
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní, Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Lavender
Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Arctic Blue
5390