Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Pearl Pink

3742 

Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Pearl Pink od spolehlivého výrobce Foreo je k dostátní teď u nás za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Pearl Pink – nyní pořídíte za 3742 Kč.

Popis

Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Pearl Pink od této skvělé značky Foreo jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Čisticí přístroj LUNA Mini 3 se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o vaši pleť. Kartáček je vhodný k čištění všech typů pleti. Můžete si nastavit 12 intenzit čištění s maximální rychlostí až 8 000 pulzů za minutu. Štětinky jsou vyrobeny z ultra hladkého silikonu a zajistí tak odstranění až 99,5 % veškerých nečistot. Vaše pleť bude dokonale čistá, jemná a rozjasněná. Kartáček je voděodolný, proto ho můžete použít i ve sprše.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092139427
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Sunflower Yellow
Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Pearl Pink
3742