Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Pearl Pink

2053 

Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Pearl Pink od společnosti s předním postavením na trhu Foreo . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Pearl Pink výhodně za skvělou cenu 2053 Kč.

Popis

Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Pearl Pink od společnosti s dlouholetou tradicí Foreo je k získání právě teď u nás za super cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

LUNA fofo je sofistikovaný čisticí kartáček na obličej, který Vám díky 100% individuální péči pomůže poznat Vaši pleť a dosáhnout tak zdravé barvy ve tváři. Kartáček LUNA fofo je vybaven pokročilými kožními čidly, které vydávají zpětnou vazbu ohledně stavu Vaší pleti v reálném čase, přebírá roli osobní kosmetičky, aby automaticky uzpůsobil Vaše každodenní čištění pleti. Analýza kůže 360 je zaslána přímo do aplikace FOREO, která upravuje sílu pulsace T-Sonic, délku ošetření a určuje oblasti obličeje, na které se potřebujete zaměřit. Chytrá péče o pleť LUNA fofo povzbuzuje mikrocirkulaci a zanechá Vaši pleť bez toxinů, záviděníhodně čistou a zářivou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092137850
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow
Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Pearl Pink
2053