Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 4 12 HA (Filler Treatment) 2 x 30 ml

2836 

Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 4 12 HA (Filler Treatment) 2 x 30 ml od značky se skvělou pověstí Fillerina je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 4 12 HA (Filler Treatment) 2 x 30 ml – nyní nakoupíte za 2836 Kč.

Popis

Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 4 12 HA (Filler Treatment) 2 x 30 ml od známého dodavatele Fillerina je k dostání levně a pohodlně online. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Fillerina je první dermokosmetické vyplňující ošetření pro vnější aplikaci, které se používá v domácím prostředí. Název produktu pochází z mechanismu vyplnění (filling) prohlubní v obličeji (vrásek) a z mechanismu doplnění objemu specifických zón (test in vivo) díky působení speciálních molekul kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech pro různou úroveň výplně linií vyjadřujících emoce, vrásek způsobených věkem, mikroreliéfu a oblastí obličeje podléhající ochabnutí nebo ztrátě hustoty (lícní kosti, kolem oválu obličeje, povrch rtů). Toto ošetření je určené pro hluboké vrásky a mimické linky (vrásky způsobené stárnutím s viditelným a nerovnoměrným mikroreliéfem, zřetelné kožní prohlubně a úbytek tkání, ztenčenou pokožku se sníženou hustotou a plasticitou, viditelné známky ochablosti).

 

Informace o produktu

  • Značka: Fillerina
  • EAN: 8051417823616
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní, Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 4 12 HA (Filler Treatment) 2 x 30 ml
Fillerina Péče s vyplňujícím účinkem stupeň 4 12 HA (Filler Treatment) 2 x 30 ml
2836