Dolce & Gabbana Dolce Lily – EDT 75 ml

2149 

Dolce & Gabbana Dolce Lily – EDT 75 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Dolce & Gabbana – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online. Dolce & Gabbana Dolce Lily – EDT 75 ml , produkt koupíte ted u nás za 2149 Kč.

Katalogové číslo: 3423222052423 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dolce & Gabbana Dolce Lily – EDT 75 ml od známé kvalitní značky Dolce & Gabbana je právě teď za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Dolce Lily od značky Dolce & Gabbana je citrusově ovocná toaletní voda pro ženy. Příjemná vůně svěžího citronu a nahořklého bergamotu prostoupí tropické nasládlé akordy mučenky. Srdce patří květinové vůni růžové lilie a růže, která oslavuje laskavost, ženskost a moudrost své nositelky. Vonná esence se uzavírá spojením pižma, santalového dřeva a vanilky. Vůně je skvělým doplňkem pro všechny dívky, ze kterých se stanou sebevědomé a nezávislé ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dolce & Gabbana
  • EAN: 3423222052423
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mučenka, citron, bergamot”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, lilie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”}}.  . . . . . . . . .
Dolce & Gabbana Dolce Lily - EDT 75 ml
Dolce & Gabbana Dolce Lily – EDT 75 ml
2149