Dior Fahrenheit Cologne – EDC 125 ml

2323 

Dior Fahrenheit Cologne – EDC 125 ml od skvělé a známé značky Dior lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Dior Fahrenheit Cologne – EDC 125 ml – produkt momentálně prodáváme za 2323 Kč.

Katalogové číslo: 3348901294676 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dior Fahrenheit Cologne – EDC 125 ml od této značky Dior je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

V roce 2015 představila značka Dior pánskou vůni Fahrenheit Cologne. Tato kořenito-dřevitá vůně se otevírá svěžími tóny citrusového ovoce a bergamotu. Poté se o slovo přihlásí pačuli a fialka a na závěr vůni pozvedne kmín, muškátový oříšek, virginský cedr a haitský vetiver.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dior
  • EAN: 3348901294676
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”virginské cedrové dřevo, muškátový oříšek, haitský vetiver, kmín”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”francouzská fialka, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”kalábrijský bergamot, citron, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Dior Fahrenheit Cologne - EDC 125 ml
Dior Fahrenheit Cologne – EDC 125 ml
2323