Chanel No. 5 L´Eau – EDT 35 ml

2019 

Chanel No. 5 L´Eau – EDT 35 ml od značky s dlouholetou tradicí Chanel je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Chanel No. 5 L´Eau – EDT 35 ml právě nyní za 2019 Kč.

Katalogové číslo: 3145891055108 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel No. 5 L´Eau – EDT 35 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Chanel je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Svěžest, originalita, svoboda, lehkomyslnost, vášeň – to vše se skrývá ve vůni Chanel No. 5 L´Eau. Tato květinově-aldehydická vůně je určena pro všechny dívky a ženy, které milují originální vůně plné svěžesti. Tváří vůně je Lily-Rose Depp. Na trh byla uvedena v roce 2016.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891055108
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”35 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Aldehydická”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, pomeranč, aldehydy, mandarinka, neroli, limetka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, bílé pižmo, vanilka, kořen kosatce”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, ylang-ylang”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, aldehydová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel No. 5 L´Eau - EDT 35 ml
Chanel No. 5 L´Eau – EDT 35 ml
2019