Chanel Coco Mademoiselle – EDP 100 ml

3956 

Chanel Coco Mademoiselle – EDP 100 ml značky Chanel je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Chanel Coco Mademoiselle – EDP 100 ml – nyní pořídíte od 3956 Kč.

Katalogové číslo: 3145891165203 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Coco Mademoiselle – EDP 100 ml od našeho předního výrobce Chanel je u nás za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Vznik vůně Coco Mademoiselle od značky Chanel je vzácnou událostí. Coco Mademoiselle je svěží a smyslná. Je to vůně mladé, sofistikované sexy ženy, aktivní obyvatelky města, spokojené se svým životem. Svěží, orientální složení je výtvorem Jacquese Polge, který užil nových produktů těch nejvyspělejších parfemářských technologií. Jeho nové, dovedně odlehčené tóny jednotlivých složek parfému vyúsťují ve zcela moderní vůni, která nesmí chybět žádné sebevědomé moderní ženě, která je odhodlaná plnit si své sny. Vůně byla na trh uvedena v roce 2001.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891165203
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč, květ pomerančovníku, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, ylang-ylang, mimóza”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , bílé pižmo, vanilka, vetiver, fazole tonka, pryskyřice”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Coco Mademoiselle - EDP 200 ml
Chanel Coco Mademoiselle – EDP 100 ml
3956