Chanel Chance – EDT 150 ml

5060 

Chanel Chance – EDT 150 ml od našeho předního výrobce Chanel je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Chanel Chance – EDT 150 ml – nakoupíte u nás nyní za 5060 Kč.

Katalogové číslo: 3145891264906 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Chance – EDT 150 ml od výrobce Chanel je k dostání online za výhodnout cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké pačuli a bílé pižmo vnáší do vůně smyslnost a dráždivou ženskost. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891264906
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli , bílé pižmo, kosatec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hyacint, bílý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Chance - EDT 150 ml
Chanel Chance – EDT 150 ml
5060