Chanel Chance – EDT 100 ml

2978 

Chanel Chance – EDT 100 ml od tohoto výrobce Chanel , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Chanel Chance – EDT 100 ml – nyní nakoupíte za 2978 Kč.

Katalogové číslo: 3145891264609 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Chance – EDT 100 ml od známé společnosti Chanel je k dispizici za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké pačuli a bílé pižmo vnáší do vůně smyslnost a dráždivou ženskost. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891264609
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli , bílé pižmo, kosatec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hyacint, bílý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Chance - EDT 150 ml
Chanel Chance – EDT 100 ml
2978