Chanel Chance – EDP 50 ml

2992 

Chanel Chance – EDP 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Chanel . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Chanel Chance – EDP 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 2992 Kč.

Katalogové číslo: 3145891264203 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Chance – EDP 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Chanel je k dostání levně a pohodlně online. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké pačuli a bílé pižmo vnáší do vůně smyslnost a dráždivou ženskost. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891264203
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, pačuli , bílé pižmo, kosatec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hyacint, bílý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Chance - EDP 100 ml
Chanel Chance – EDP 50 ml
2992