Chanel Chance Eau Tendre – EDT 50 ml

2662 

Chanel Chance Eau Tendre – EDT 50 ml od této značky Chanel je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Chanel Chance Eau Tendre – EDT 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 2662 Kč.

Katalogové číslo: 3145891263107 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Chance Eau Tendre – EDT 50 ml od známého dodavatele Chanel . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela rozvinout ve své kráse. Flakon bude na vaší poličce s parfémy nepřehlédnutelný. Na trh byla uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891263107
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, virginské cedrové dřevo, ambra, kosatec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, hyacint”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”grapefruit, kdoule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Chance Eau Tendre - EDT 150 ml
Chanel Chance Eau Tendre – EDT 50 ml
2662