Chanel Allure Homme Sport – EDT 150 ml

3588 

Chanel Allure Homme Sport – EDT 150 ml od společnosti s výborným jménem Chanel je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Chanel Allure Homme Sport – EDT 150 ml – nyní zakoupíte od 3588 Kč.

Katalogové číslo: 3145891236408 Kategorie: , Štítek:

Popis

Chanel Allure Homme Sport – EDT 150 ml od skvělé značky Chanel , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Chanel přichází s vůní pro přitažlivého a sportovně založeného muže, z něhož vyzařuje energie, harmonie a má smysl pro fair play. Allure Homme Sport je svěží a smyslná kompozice mandarinky s pomerančem, vetiverem a nerolem. Celkový charakter vůně je dřevitý a s jemně kořenitým podtónem černého madagaskarského pepře navozuje představu slunce, prostoru a větru, cuchajícího vlasy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891236408
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pomeranč, vetiver, mandarinka, neroli”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, mandle, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Allure Homme Sport - EDT 50 ml
Chanel Allure Homme Sport – EDT 150 ml
3588