Byredo Gypsy Water – EDP – TESTER 100 ml

4399 

Byredo Gypsy Water – EDP – TESTER 100 ml od známé značky Byredo . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Byredo Gypsy Water – EDP – TESTER 100 ml zrovna nyní za cenu 4399 Kč.

Katalogové číslo: 17340032806936 Kategorie: , Štítek:

Popis

Byredo Gypsy Water – EDP – TESTER 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Byredo – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Gypsy Water je luxusní unisexová vůně od značky Byredo, která nabírá energii z vůní čerstvé půdy, hlubokých lesů a táboráků. Je ideální pro ty, kteří milují být v blízkosti přírody. Vůně se rozvíjí s bergamotem, citrónem, pepřem a jalovcem. Vrcholu dosahuje s kadidlem, borovicí a kořenem orrise. Ustaluje se na jantaru, vanilce a santalu. Parfém byl uveden na trh v roce 2008.

 

Informace o produktu

  • Značka: Byredo
  • EAN: 17340032806936
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, černý pepř, jalovec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, santalové dřevo, vanilka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořen kosatce, borovicové jehličí, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Byredo Gypsy Water - EDP - TESTER 100 ml
Byredo Gypsy Water – EDP – TESTER 100 ml
4399