By Kilian Kilian Good Girl Gone Bad Extreme – EDP 50 ml

5049 

By Kilian Kilian Good Girl Gone Bad Extreme – EDP 50 ml od spolehlivého výrobce By Kilian . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte bezpečně online. By Kilian Kilian Good Girl Gone Bad Extreme – EDP 50 ml za výhodnou cenu 5049 Kč.

Katalogové číslo: 3700550218203 Kategorie: , Štítek:

Popis

By Kilian Kilian Good Girl Gone Bad Extreme – EDP 50 ml od kvalitního výrobce By Kilian , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Intenzivnější a ještě návykovější podoba ikonické vůně Good Girl Gone Bad! Tuto svůdnu květinovou parfémovanou vodu otevírá májová růže v kombinaci s tím nejkrásnějším květem pomerančovníku z Egypta, jejichž vůni umocňují tři okouzlující sirény v srdci – tuberóza, jasmín a narcis. Záplava jejich okvětních lístků se v základu topí v mléčném karamelu. Neodolatelná kombinace, díky které tato vůně svou nositelku promění ve svůdnou bohyni.

 

Informace o produktu

  • Značka: By Kilian
  • EAN: 3700550218203
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, tuberóza, narcis”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”květ pomerančovníku, mayská růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”karamel”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
By Kilian Kilian Good Girl Gone Bad Extreme - EDP 50 ml
By Kilian Kilian Good Girl Gone Bad Extreme – EDP 50 ml
5049