Bvlgari Splendida Patchouli Tentation – EDP 100 ml

2144 

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation – EDP 100 ml od známé kvalitní značky Bvlgari je u nás k dostání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Bvlgari Splendida Patchouli Tentation – EDP 100 ml – nyní pořídíte od 2144 Kč.

Katalogové číslo: 783320411168 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Bvlgari je k dispizici za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Splendida Bvlgari Patchouli Tentation vzdává poctu vzácnému pačuli, jedné z nejsvůdnějších složek dámských parfémů, exkluzivně pro Bvlgari. Květinová vůně založená na triu pačuli. Vzácná a provokativní parfémovaná voda Splendida Bvlgari Patchouli Tentation je srdcem pačuli z Flores. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bvlgari
  • EAN: 783320411168
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pačuli , bílá broskev”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , kořen kosatce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”}}.  . . . . . . . . .
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation - EDP 100 ml
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation – EDP 100 ml
2144