Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 100 ml + EDP 15 ml

2449 

Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 100 ml + EDP 15 ml od značky s dlouholetou historií Bvlgari , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 100 ml + EDP 15 ml – nyní nakoupíte za 2449 Kč.

Katalogové číslo: 783320418723 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 100 ml + EDP 15 ml od dodavatele s dobrým jménem Bvlgari je momentálně ve výhodné akci. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Elementární známka této dřevitě-fougerové vůně je poháněna její ledovou svěžestí, která evokuje okamžik kreativity a odvážnosti. Hlava je svěží díky jalovci, pelargonii a zázvoru. Aromatická podporu způsobí santalové dřevo, vzácné esence Orris a pelyňku. Uzavře nám kompozici pižmo a cedr. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Bvlgari
  • EAN: 783320418723
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Dárková sada”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pelargonie (geranium), zázvor, jalovec”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”santalové dřevo, tarragon, kořen kosatce”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Bvlgari Man Glacial Essence - EDP 100 ml + EDP 15 ml
Bvlgari Man Glacial Essence – EDP 100 ml + EDP 15 ml
2449