Boucheron Iris de Syracuse – EDP 125 ml

2271 

Boucheron Iris de Syracuse – EDP 125 ml od společnosti Boucheron lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Boucheron Iris de Syracuse – EDP 125 ml – nyní pořídíte za 2271 Kč.

Katalogové číslo: 3386460080194 Kategorie: , Štítek:

Popis

Boucheron Iris de Syracuse – EDP 125 ml od známého výrobce Boucheron je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Iris de Syracuse je květinově-dřevitá vůně pro ženy s pižmovým základem. Hlavu tvoří kombinace mandarinky, hrušky a pepře, květinové srdce se skládá z kosatce, jasmínu a heliotropu. V základu se rozvoní pačuli, sladká vanilka a bílé pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

 

Informace o produktu

  • Značka: Boucheron
  • EAN: 3386460080194
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”125 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, heliotrop, kosatec”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , bílé pižmo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý pepř, mandarinka, hruška”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Boucheron Iris de Syracuse - EDP 125 ml
Boucheron Iris de Syracuse – EDP 125 ml
2271