ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS – Short

179 

ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS – Short od našeho známého výrobce Ardell je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS – Short na našich stránkách za 179 Kč.

Katalogové číslo: 074764759412 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS – Short od našeho předního výrobce Ardell je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS – Short

Nové multidimenzionální trsové řasy Ardell pro profesionální použití. Vytvářejí dokonalý chvějivý vzhled. Každý trs obsahuje 20 řas se zúženým zakončením bez uzlíku, v balení najdete 56 trsů.

Přírodní řasy Ardell jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů.

Země původu: Licence USA fyzicky vyrobeno v Indonesii

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 
 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764759412
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS - Short
ARDELL Trsové řasy 3D INDIVIDUALS – Short
179