ARDELL řasy AQUA LASHES – typ 340

159 

ARDELL řasy AQUA LASHES – typ 340 od společnosti s výborným jménem Ardell , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. ARDELL řasy AQUA LASHES – typ 340 v akci za cenu 159 Kč.

Katalogové číslo: 074764634016 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL řasy AQUA LASHES – typ 340 od známého předního výrobce Ardell je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

ARDELL řasy AQUA LASHES – typ 340

Aqua Lashes – první kolekce řas, u které vám stačí k aplikaci voda. Nový způsob použití, který vás zbaví stresu při zvládnutí nanesení s lepidlem. Ultrajednoduché a uživatelsky příjemné – základnu řas jednoduše namočíte do vody. Už se nemusíte trápit a řešit nanášením lepidla, to jsme udělali za vás. Krásné svěží designy od přirozeného do dramatického looku. Aqua lashes mají zúžené zakončení.

Nádherné řasy v pouhých dvou krocích:
1. Ponořte základnu řas do vody 
2. Umístěte řasy. 
 
 
 

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764634016
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL řasy AQUA LASHES - typ 340
ARDELL řasy AQUA LASHES – typ 340
159