ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH – typ 160

139 

ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH – typ 160 od výrobce s dobrým jménem Ardell – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH – typ 160 , produkt nakoupíte ted u nás za 139 Kč.

Katalogové číslo: 074764616111 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH – typ 160 od této skvělé značky Ardell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH – typ 160

Ultra lehké svěží řasy s extrémně tenkým páskem a kónickým zakončením.

Rozměr řasy: Vnitřní koutek  7 mm – střed část řas 11 mm – vnější koutek 12mm

 

Aplikace umělých řas:

1) Vždy se první naličte, naneste make up a přepudrujte se, až poté aplikujte umělé řasy. Nepoužívejte krémové oční stíny, řasy pak špatně drží.

2) Před aplikací řasy vyzkoušejte “nasucho”, přiložte k víčku a zkontrolujte délku řas s velikostí vašeho oka, pokud jsou dlouhé, zastřihněte je nůžkami z vnějšího konce.

3) Černou tužkou nebo oční linkou nakreslete linku těsně podél horního víčka, pro zakrytí přechodu mezi vlastními a umělými řasami.

4) Naneste tenkou vrstvu lepidla pomerančovým dřívkem na řasy a nechejte půl minuty zaschnout

5) Uchopte pinzetou řasy uprostřed a nalepte na horní víčko, co nejblíže linii řas.Přitlačte nejdříve prostřední část, potom vnější a nakonec vnitřní konec.Na řasy chvíli zatlačte, aby lepidlo zaschlo.

6) Natočte řasy kleštěmi na řasy, a pro splynutí vašich řas a umělých použijte řasenku na oči.

7) Umělé řasy byste vždy měla odstranit (večer) před spaním, většinu lepidel na řasy snadno odstraníte vodou, odličovadlem, případně odličovacím mlékem. Umělé řasy omyjte lehce vlažnou vodou k odstranění zbytků nečistot.

8) Umělé řasy vždy uložte zpět do původního obalu, možnost opakované aplikace umělých řas 2-3 týdny

Země původu: Licence USA fyzicky vyrobeno v Indonesii

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 
 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764616111
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH - typ 160
ARDELL Přírodní řasy SOFT TOUCH – typ 160
139