ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack – Wispies

349 

ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack – Wispies od této spolehlivé značky Ardell je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack – Wispies stojí ted u nás 349 Kč.

Katalogové číslo: 074764689603 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack – Wispies od kvalitní společnosti Ardell je k dispizici za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack – Wispies

Umělé řasy přírodní nalepovací s lepidlem DUO 2,5g a aplikátorem.

Obsah sady:

  • Sada dvou párů řas Ardell
  • Aplikátor se zatlačovátkem
  • Lepidlo DUO čiré 2,5 gramu

 

Aplikace umělých řas:

1) Vždy se první naličte, naneste make up a přepudrujte se, až poté aplikujte umělé řasy. Nepoužívejte krémové oční stíny, řasy pak špatně drží.

2) Před aplikací řasy vyzkoušejte “nasucho”, přiložte k víčku a zkontrolujte délku řas s velikostí vašeho oka, pokud jsou dlouhé, zastřihněte je nůžkami z vnějšího konce.

3) Černou tužkou nebo oční linkou nakreslete linku těsně podél horního víčka, pro zakrytí přechodu mezi vlastními a umělými řasami.

4) Naneste tenkou vrstvu lepidla pomerančovým dřívkem na řasy a nechejte půl minuty zaschnout

5) Uchopte pinzetou řasy uprostřed a nalepte na horní víčko, co nejblíže linii řas.Přitlačte nejdříve prostřední část, potom vnější a nakonec vnitřní konec.Na řasy chvíli zatlačte, aby lepidlo zaschlo.

6) Natočte řasy kleštěmi na řasy, a pro splynutí vašich řas a umělých použijte řasenku na oči.

7) Umělé řasy byste vždy měla odstranit (večer) před spaním, většinu lepidel na řasy snadno odstraníte vodou, odličovadlem, případně odličovacím mlékem. Umělé řasy omyjte lehce vlažnou vodou k odstranění zbytků nečistot.

8) Umělé řasy vždy uložte zpět do původního obalu, možnost opakované aplikace umělých řas 2-3 týdny

Země původu: Spojené státy Americké

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 
 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764689603
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack - Wispies
ARDELL Přírodní řasy DeLuxe Pack – Wispies
349