ARDELL Magnetické řasy single NAKED – typ 421

249 

ARDELL Magnetické řasy single NAKED – typ 421 od značky Ardell . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. ARDELL Magnetické řasy single NAKED – typ 421 , produkt koupíte ted u nás za 249 Kč.

Katalogové číslo: 074764649263 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Magnetické řasy single NAKED – typ 421 od společnosti s dlouholetou tradicí Ardell , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

ARDELL Magnetické řasy single NAKED – typ 421

Nejúspěšnější řada řas Ardell za poslední rok, řasy Naked, nyní i v magnetickém provedení. Používejte s gelovým nebo tekutým magnetickým linkovačem Ardell.

 

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764649263
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Magnetické řasy single NAKED - typ 421
ARDELL Magnetické řasy single NAKED – typ 421
249