ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Wispies

449 

ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Wispies od skvělého a známého výrobce Ardell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Wispies právě nyní za 449 Kč.

Katalogové číslo: 074764649201 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Wispies od výrobce Ardell . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Wispies

Inovované magnetické řasy Ardell Wispies snadno aplikujete pomocí černého gelového linkovače, který obsahuje mikromagnety. Prostě použijte linkovač a na linku umístěte magnetické řasy – je to opravdu jednoduché! Linkovač neobsahuje formaldehyd, latex ani paraben a můžete jej použít až na 50 aplikací. Sada obsahuje magnetický linkovač, štěteček a 1 pár magnetických řas.

 

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764649201
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Magnetické řasy s tek. link. - Wispies
ARDELL Magnetické řasy s tek. link. – Wispies
449