ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 056

249 

ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 056 od našeho předního výrobce Ardell , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 056 zrovna teď v akci za 249 Kč.

Katalogové číslo: 074764489517 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 056 značky s tradicí a dobrou pověstí Ardell je právě teď u nás za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 056

Společnost Ardell vyvinula převratnou inovaci magnetických řas: flexibilní pásek s jedním souvislým magnetem. Řasy Mega Hold jsou první na trhu s magnetickými řasami, nabízející magnetický pásek řas, který je měkký a pružný, takže je možné jej zastřihnout podle potřeby. Žádné obavy o počet magnetů na pásku, protože řasy Mega Hold s jedním souvislým magnetem poskytují ultra držení a super pohodlí. Pro uchycení řas je možné použít magnetický linkovač Ardell nebo lepící linkovač Duo.

 
 
UPOZORNĚNÍ: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Pokud máte již existující zdravotní stav očí, před použitím se poraďte se svým lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte jej používat a poraďte se se svým lékařem. Používejte pouze podle pokynů. Pouze k zevnímu použití. Nenoste magnetické řasy nebo oční linky při vyšetření magnetickou rezonancí nebo v její blízkosti.
 
 
 

logo ardell.jpg

Ardell je americkou velmi populární značkou přírodních nalepovacích řas, lepidel na řasy a trsy, trsových řas a mono řas. V poslední době se Ardell velmi úspěšně představuje se svými vlasovými produkty, zejména pro rychlou korekci vlasových odchylek. Tito malí pomocníci buď v pudrovém – vláknovém provedení či v natíratelném gelu jsou velmi účinné a díky absenci chemických látek velmi vyhledávané. Historie značky se datuje do 70 let 20 století. Produkty značky Ardell jsou velmi populární u filmových hvězd, maskérů a kosmetiček pro svojí kvalitu a cenovou dostupnost.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: 074764489517
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold - 056
ARDELL Magnetické řasy MAGNETIC MEGAhold – 056
249