ARDELL Aplikátor magnetických řas

99 

ARDELL Aplikátor magnetických řas od výrobce se skvělou pověstí Ardell . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. ARDELL Aplikátor magnetických řas cenově vychází na 99 Kč.

Katalogové číslo: A71143 Kategorie: , , Štítek:

Popis

ARDELL Aplikátor magnetických řas od skvělé značky Ardell je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

ARDELL Aplikátor přírodních řas

Aplikátor usnadní a urychlí aplikaci magnetických umělých řas, jejichž aplikace může začátečníkům způsobovat problémy. Díky magnetickým slabým proužkům řasy snadno přilnou k aplikátoru, čímž bude práce s magnetickými řasami jednoduchá a rychlá. S aplikátorem Magnetic Lash Applicator bude aplikace magnetických umělých řas hračka.

Použití:

1) Naličte si Vaše řasy řasenkou.

2) V případě potřeby upravte malými nůžkami délku umělých řas podle délky Vašeho oka. Řasy by měli nejlépe začínat nad oční panenkou.

3) Na speciální aplikátor, který obsahuje dva velmi slabé magnety, připevněte horní (Upper) a spodní (Under) magnetické řasy Ardell. Dejte pozor, aby magnet horních řas (Upper) směřoval směrem dolů a magnet dolních řas (Under) směřoval nahoru. Horní řasy připevněte na stranu, kde se nachází logo Ardell.

4) Pokud máte obě řady řas správně připevněné k aplikátoru, uchopte aplikátor tak, aby logo Ardell směřovalo nahoru. Poté umístěte řasy pomocí aplikátoru tak, aby Vaše řasy byly uprostřed. Zmáčkněte aplikátor, aby se horní (Upper) a dolní (Under) řasy spojily s Vašimi řasami, čímž vznikne „sandwich“ mezi umělými a Vašimi řasami.

 

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ardell
  • EAN: A71143
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
ARDELL Aplikátor magnetických řas
ARDELL Aplikátor magnetických řas
99