Amouage Sunshine – EDP 100 ml

4895 

Amouage Sunshine – EDP 100 ml od skvělého výrobce Amouage je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Amouage Sunshine – EDP 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 4895 Kč.

Katalogové číslo: 701666261001 Kategorie: , Štítek:

Popis

Amouage Sunshine – EDP 100 ml od společnosti s úžasnou pověstí Amouage je k dostání výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Sunshine od značky Amouage je určena pro všechny milovnice orientálně-květinových vůní. Nejprve ucítíte směs pelyňku, černého rybízu a mandlí. Poté ucítíte jasmín, magnolii, vanilku a osmanthus. Na závěr se o slovo přihlásí jalovec, pačuli, papyrus a bílý tabák. Vůně byla uvedena v roce 2014.

 

Informace o produktu

  • Značka: Amouage
  • EAN: 701666261001
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, vanilka, magnólie, osmanthus”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , papyrus, tabák, jalovec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”tarragon, černý rybíz, mandle”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Amouage Sunshine - EDP 100 ml
Amouage Sunshine – EDP 100 ml
4895