Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 180 ml

4039 

Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 180 ml od této spolehlivé značky Acqua di Parma je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 180 ml ve skvělé akci za 4039 Kč.

Katalogové číslo: 8028713811227 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 180 ml od známé společnosti Acqua di Parma , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Lily Of The Valley je květinová parfémovaná voda pro muže a ženy. Uvnítř vůně se snoubí hlavně konvalinka s citrusovými tóny. V úvodních tóněch je bergamot, černý rybíz a grapefruit. V srdci se objeví konvalinka s magnólií, pelargónií a jasmínem. Kompozici uzavírá cedrové dřevo spolu s hřejivým pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713811227
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”180 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý rybíz, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, pelargonie (geranium), magnólie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}.  . . . . . . . . .
Acqua di Parma Lily Of The Valley - EDP 180 ml
Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 180 ml
4039