Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 100 ml

2144 

Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 100 ml od výrobce s dlouholetou historií Yves Saint Laurent je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 2144 Kč.

Katalogové číslo: 3614272890626 Kategorie: , Štítek:

Popis

Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 100 ml od značky Yves Saint Laurent . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

L´Homme Le Parfum je parfémovaná voda pro muže, který je charismatický, elegantní a sebevědomý. Nebojí se všech pohledů, které se na něj upínají. L´Homme Le Parfum si bere základ z předchůdce L´Homme, z počátku se uvolní svěží ovocná báze, posléze se rozvine bohatá směsice ambry, která nakonec ustoupí silnému cedru. Parfém byl uveden na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Yves Saint Laurent
  • EAN: 3614272890626
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, ambra, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”list fialky, pelargonie (geranium), bazalka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum - EDP 100 ml
Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum – EDP 100 ml
2144