Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum – EDP 100 ml

2284 

Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum – EDP 100 ml od značky s dlouholetou historií Yves Saint Laurent lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum – EDP 100 ml aktuálně za 2284 Kč.

Katalogové číslo: 3365440621053 Kategorie: , Štítek:

Popis

Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum – EDP 100 ml od této skvělé značky Yves Saint Laurent . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

La Nuit De L´ Homme Le Parfum od Yves Saint Laurent je orientálně-fougerová vůně pro muže, která v sobě v úvodu ukrývá bergamot, anýz a pepř. Srdce vůně je květinově-ovocné a nalezneme v něm levanduli, labdanum a ovocné tóny, srdce vůně pozvolna přechází v základ tvořený vetiverem, pačuli a vanilkou. Na trh byla vůně uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Značka: Yves Saint Laurent
  • EAN: 3365440621053
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, anýz, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”labdanum, ovoce, levandule”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka, vetiver”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”}}.  . . . . . . . . .
Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum - EDP 100 ml
Yves Saint Laurent La Nuit De L´ Homme Le Parfum – EDP 100 ml
2284