Y.S. Park YS-G39 Stříhací hřeben s pravítkem (180mm)

330 

Y.S. Park YS-G39 Stříhací hřeben s pravítkem (180mm) od spolehlivého výrobce Y.S. Park je k dostání výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Y.S. Park YS-G39 Stříhací hřeben s pravítkem (180mm) za výhodnou cenu 330 Kč.

Popis

Y.S. Park YS-G39 Stříhací hřeben s pravítkem (180mm) od přední značky Y.S. Park – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Vhodné pro: Krátké až středně dlouhé vlasy Základní stříhací hřeben patřící mezi základní výbavu každého stylisty Vhodné pro pokročilé i začátečníky Vlastnosti: Pravítko podél hrany Protiskluzové plochy Délka 180 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Laserovou technologií umístěná centimetrová stupnice přímo na hřebenu. Pravítko zajišťuje snadné odměření vlasů během střihů vyžadujících přesnost nebo při vytváření sekcí. Určen je také pro lektory, precizní stylisty, ale pomohou i méně zkušeným stylistům či studentům. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost až do 220 °C. Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104362941
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park YS-G39 Stříhací hřeben s pravítkem (180mm)
Y.S. Park YS-G39 Stříhací hřeben s pravítkem (180mm)
330