Y.S. Park YS 608 – Aplikační hřeben Parthenon standing

433 

Y.S. Park YS 608 – Aplikační hřeben Parthenon standing od společnosti se zárukou kvality Y.S. Park je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Y.S. Park YS 608 – Aplikační hřeben Parthenon standing zrovna teď v akci za 433 Kč.

Popis

Y.S. Park YS 608 – Aplikační hřeben Parthenon standing od tohoto výrobce Y.S. Park je k dostání levně a pohodlně online. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Tento profesionální odolný hřeben od firmy Y.S. Park YS-608 se vyznačuje koncem rukojeti na kterou lze hřeben postavit. Hřeben disponuje kulatými zuby pro rychlý střih s přirozeným vzhledem. Je lehký a výborně se drží při jakékoli manipulaci. Hřeben lze postavit na pracovní plochu Stupňování mezer zpřesňuje a urychluje práci Hrana pro vytvoření úhlu 90° k hlavě Kulaté zuby pro rychlý střih Délka: 225 mm Barva: bílá Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4780
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park YS 608 - Aplikační hřeben Parthenon standing
Y.S. Park YS 608 – Aplikační hřeben Parthenon standing
433