Y.S. Park YS 606 – Aplikační hřeben Parthenon – bílý

360 

Y.S. Park YS 606 – Aplikační hřeben Parthenon – bílý od této značky Y.S. Park . Zboží můžete mít u nás za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Y.S. Park YS 606 – Aplikační hřeben Parthenon – bílý právě nyní za 360 Kč.

Popis

Y.S. Park YS 606 – Aplikační hřeben Parthenon – bílý od známé kvalitní značky Y.S. Park je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Tento profesionální odolný hřeben od firmy Y.S. Park. YS 606 lze také použít jako stříhací hřeben velikosti jumbo. Má stupňovité zuby a kuželovitý konec pro zablokování vlasů. Zaoblené zuby snižují podráždění ciltivé pokožky při barvení či ondulaci. Rozčešte a připravte vlasy jako běžně před a po umytí použitím tohoto hřebene. barva: bílá stupňovité zaoblené zuby Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104366123
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park YS 606 - Aplikační hřeben Parthenon - bílý
Y.S. Park YS 606 – Aplikační hřeben Parthenon – bílý
360