Y.S. Park YS 208 – Řídký pánský hřeben se šikmými zuby 168 mm

330 

Y.S. Park YS 208 – Řídký pánský hřeben se šikmými zuby 168 mm od společnosti Y.S. Park . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Y.S. Park YS 208 – Řídký pánský hřeben se šikmými zuby 168 mm – nyní získáte od 330 Kč.

Popis

Y.S. Park YS 208 – Řídký pánský hřeben se šikmými zuby 168 mm od tohoto výrobce Y.S. Park . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Vhodné pro: Střední délky vlasů Vlastnosti: Zuby hřebene s velkými mezerami, uložené šikmo Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů Hřeben má vysokou pružnost (soft type) Protiskluzové plochy Délka 168 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Vysoká tepluodolnost až do 110 °C (mimo uvedené výjimky). Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104358005
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park YS 208 - Řídký pánský hřeben se šikmými zuby 168 mm
Y.S. Park YS 208 – Řídký pánský hřeben se šikmými zuby 168 mm
330