Y.S. Park YS 206 Pánský řídký hřeben (168mm)

330 

Y.S. Park YS 206 Pánský řídký hřeben (168mm) od tohoto skvělého výrobce Y.S. Park – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Y.S. Park YS 206 Pánský řídký hřeben (168mm) , zboží pořídíte ted u nás za 330 Kč.

Popis

Y.S. Park YS 206 Pánský řídký hřeben (168mm) od známé společnosti Y.S. Park je k získání právě teď u nás za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Vhodné pro: Střední délky vlasů Vlastnosti: Zuby hřebene s velkými mezerami Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů Hřeben má vysokou pružnost (soft type) Protiskluzové plochy Délka 168 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Vysoká tepluodolnost až do 110 °C (mimo uvedené výjimky). Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104357992
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park YS 206 Pánský řídký hřeben (168mm)
Y.S. Park YS 206 Pánský řídký hřeben (168mm)
330