Y.S. Park GT12 – Tupírovací hřeben s ryskou a kovovou špičkou (225mm)

360 

Y.S. Park GT12 – Tupírovací hřeben s ryskou a kovovou špičkou (225mm) od společnosti s úžasnou pověstí Y.S. Park lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Y.S. Park GT12 – Tupírovací hřeben s ryskou a kovovou špičkou (225mm) – produkt momentálně prodáváme za 360 Kč.

Popis

Y.S. Park GT12 – Tupírovací hřeben s ryskou a kovovou špičkou (225mm) od známé značky Y.S. Park je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Vhodné pro: Dosažení přesnosti všech technik Od/barvení vlasů, výčesy, tupírování či natáčení vlasů Jemné vlasy Vlastnosti: Dvě barevné rysky pro změření délky pramene vlasů od hlavy (40+40cm), neobsahuje stupnici! Jemnější zoubky a menší mezery Stupňování zoubků – mezery mezi jednotlivými zoubky se postupně zužují, vlasy jsou napnuté rovnoměrně a manipulace s vlasy je snadná Protiskluzový povrch Délka 225 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Laserovou technologií umístěná centimetrová stupnice přímo na hřebenu. Pravítko zajišťuje snadné odměření vlasů během střihů vyžadujících přesnost nebo při vytváření sekcí. Určen je také pro lektory, precizní stylisty, ale pomohou i méně zkušeným stylistům či studentům. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost až do 220 °C. Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104365317
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Tupírovací hřebeny.  . . . . . . . . .
Y.S. Park GT12 - Tupírovací hřeben s ryskou a kovovou špičkou (225mm)
Y.S. Park GT12 – Tupírovací hřeben s ryskou a kovovou špičkou (225mm)
360