Y.S. Park G45 – Stříhací hřeben s pravítkem pro úhel 90° 220 mm

540 

Y.S. Park G45 – Stříhací hřeben s pravítkem pro úhel 90° 220 mm od společnosti se zárukou kvality Y.S. Park – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Y.S. Park G45 – Stříhací hřeben s pravítkem pro úhel 90° 220 mm , produkt nakoupíte ted u nás za 540 Kč.

Popis

Y.S. Park G45 – Stříhací hřeben s pravítkem pro úhel 90° 220 mm od tohoto předního výrobce Y.S. Park je momentálně ve výhodné akci. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Vhodné pro: Přesné přiložení hřebene v úhlu 90° k hlavě, možno z obou stran hřebene Vlastnosti: Pravítko po celé délce hřebene, z obou stran do středu Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů Protiskluzový povrch Délka 220 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Laserovou technologií umístěná centimetrová stupnice přímo na hřebenu. Pravítko zajišťuje snadné odměření vlasů během střihů vyžadujících přesnost nebo při vytváření sekcí. Určen je také pro lektory, precizní stylisty, ale pomohou i méně zkušeným stylistům či studentům. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost až do 220 °C. Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3010
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park G45 - Stříhací hřeben s pravítkem pro úhel 90° 220 mm
Y.S. Park G45 – Stříhací hřeben s pravítkem pro úhel 90° 220 mm
540