Y.S. Park G33 – Stříhací hřeben s pravítkem (228 mm)

570 

Y.S. Park G33 – Stříhací hřeben s pravítkem (228 mm) od společnosti Y.S. Park lze pořídit u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Y.S. Park G33 – Stříhací hřeben s pravítkem (228 mm) ve skvělé akci za 570 Kč.

Popis

Y.S. Park G33 – Stříhací hřeben s pravítkem (228 mm) od známého výrobce Y.S. Park lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Vhodné pro: Delší vlasy Objem a zvýraznění textury Vlastnosti: Pravítko podél hrany Větší šířka pro snadný úchop během česání Delší zoubky a větší mezery Protiskluzové plochy Délka 228 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Laserovou technologií umístěná centimetrová stupnice přímo na hřebenu. Pravítko zajišťuje snadné odměření vlasů během střihů vyžadujících přesnost nebo při vytváření sekcí. Určen je také pro lektory, precizní stylisty, ale pomohou i méně zkušeným stylistům či studentům. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost až do 220 °C. Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104362965
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park G33 - Stříhací hřeben s pravítkem (228 mm)
Y.S. Park G33 – Stříhací hřeben s pravítkem (228 mm)
570