Y.S. Park G11 – Hustý tupírovací hřeben s pravítkem (220mm)

390 

Y.S. Park G11 – Hustý tupírovací hřeben s pravítkem (220mm) od společnosti s předním postavením na trhu Y.S. Park lze u nás pořídit za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Y.S. Park G11 – Hustý tupírovací hřeben s pravítkem (220mm) stojí ted u nás 390 Kč.

Popis

Y.S. Park G11 – Hustý tupírovací hřeben s pravítkem (220mm) od tohoto skvělého výrobce Y.S. Park je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Vhodné pro: Pro tupírování, trvalou či od/barvení vlasů pomocí fólie, výčesy Ideální pro jemné vlasy Vlastnosti: Jemnější zoubky a menší mezery Stupňování zoubků – mezery mezi jednotlivými zoubky se postupně zužují, vlasy jsou napnuté rovnoměrně a manipulace s vlasy je snadná Pravítko po celé délce hřebene, z obou stran Protiskluzové plochy Délka 220 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Laserovou technologií umístěná centimetrová stupnice přímo na hřebenu. Pravítko zajišťuje snadné odměření vlasů během střihů vyžadujících přesnost nebo při vytváření sekcí. Určen je také pro lektory, precizní stylisty, ale pomohou i méně zkušeným stylistům či studentům. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost až do 220 °C. Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3004
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Tupírovací hřebeny.  . . . . . . . . .
Y.S. Park G11 - Hustý tupírovací hřeben s pravítkem (220mm)
Y.S. Park G11 – Hustý tupírovací hřeben s pravítkem (220mm)
390