Y.S. Park DOUBLE CLIP – Kadeřnická pineta 10ks

440 

Y.S. Park DOUBLE CLIP – Kadeřnická pineta 10ks od společnosti se zárukou kvality Y.S. Park je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Y.S. Park DOUBLE CLIP – Kadeřnická pineta 10ks ve slevě pouze nyní za 440 Kč.

Popis

Y.S. Park DOUBLE CLIP – Kadeřnická pineta 10ks od naší známé značky Y.S. Park je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Vlastnosti: Ideální i na vlnité vlasy Nerezová ocel 10ks v balení Délka 50mm Přednosti: Po umístění pinety do vlasů s ní ani nehnete. Ačkoliv je velmi silná, její tlak na vlasy je maximálně šetrný. Sklouznutí pinety zabraňují otvory v ní i pokud máte mokré ruce. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 4981104362347
  • Další vlastnosti: Objem 10 ks.  . . . . . . . . .
Y.S. Park DOUBLE CLIP - Kadeřnická pineta 10ks
Y.S. Park DOUBLE CLIP – Kadeřnická pineta 10ks
440