Y.S. Park CLIP M – Kadeřnická pineta 10ks

500 

Y.S. Park CLIP M – Kadeřnická pineta 10ks od přední společnosti Y.S. Park je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Y.S. Park CLIP M – Kadeřnická pineta 10ks ve slevě pouze nyní za 500 Kč.

Popis

Y.S. Park CLIP M – Kadeřnická pineta 10ks od značky Y.S. Park je k dostání teď opravdu levně. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Vlastnosti: Ideální pro barvení vlasů či separace během stříhání Aluminium 10ks v balení Délka 70mm Přednosti: Po umístění pinety do vlasů s ní ani nehnete. Ačkoliv je velmi silná, její tlak na vlasy je maximálně šetrný. Sklouznutí pinety zabraňují otvory v ní i pokud máte mokré ruce. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3045
  • Další vlastnosti: Objem 10 ks.  . . . . . . . . .
Y.S. Park CLIP M - Kadeřnická pineta 10ks
Y.S. Park CLIP M – Kadeřnická pineta 10ks
500