Y.S. Park 430 – Kulatý kartáč buk/karbon tygr (38 mm)

1380 

Y.S. Park 430 – Kulatý kartáč buk/karbon tygr (38 mm) od našeho známého výrobce Y.S. Park je u nás k dostání za skvělou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Y.S. Park 430 – Kulatý kartáč buk/karbon tygr (38 mm) – můžete mít za 1380 Kč.

Popis

Y.S. Park 430 – Kulatý kartáč buk/karbon tygr (38 mm) od skvělého a známého výrobce Y.S. Park je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Vlastnosti: Vyroben z bukového dřeva s ochrannou karbonovou vrstvou z důvodu antistatického efektu Vhodný i pro začátečníky Obsahuje dva druhy štětin – přírodní kančí a antibakteriální s Ag-nanotechnologií (snadno vlasy „uchopí” a nadzdvihnou) Délka kartáče 230mm, průměr kartáče 38mm Přednosti: Ergonomie rukojeti s otvory zajišťujícími větrání zamezuje pocení dlaní a klouzání kartáče. Snadné otočení kartáče díky tvaru krku. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3033
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 430 - Kulatý kartáč buk/karbon tygr (38 mm)
Y.S. Park 430 – Kulatý kartáč buk/karbon tygr (38 mm)
1380