Y.S. Park 402 – Stříhací hřeben basic 190 mm

450 

Y.S. Park 402 – Stříhací hřeben basic 190 mm od známého předního výrobce Y.S. Park je právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Y.S. Park 402 – Stříhací hřeben basic 190 mm ve slevě pouze nyní za 450 Kč.

Popis

Y.S. Park 402 – Stříhací hřeben basic 190 mm od společnosti s výborným jménem Y.S. Park je k dostátní teď u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Vhodné pro: Silnější, hustší vlasy Také pro práci na pódiu Objem a zvýraznění textury Vlastnosti: Délka 190 mm V porovnání s hřebenem 452 více napíná vlasy Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Otvory v hřebenech zajišťují vyšší pružnost, nižší váhu a příjemný úchop tak, aby práce s hřebenem byla co nejefektivnější. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost: u barevných variant až do 220 °C, u černých (obsahující karbonové vlákna) do 150 °C. Speciální tvar – uprostřed hřebene mají zuby největší délku, výsledkem této technologie hřeben lépe uchopíte a pramen dobře drží. Zuby mají kulaté zakončení pro šetrnost k vlasové pokožce Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3001
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 402 - Stříhací hřeben basic 190 mm
Y.S. Park 402 – Stříhací hřeben basic 190 mm
450