Y.S. Park 338 – Stříhací hřeben 185 mm

450 

Y.S. Park 338 – Stříhací hřeben 185 mm od značky s dobrým jménem Y.S. Park je pro vás pro vás právě dnes v akci. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Y.S. Park 338 – Stříhací hřeben 185 mm momentálně k dispozici za 450 Kč.

Popis

Y.S. Park 338 – Stříhací hřeben 185 mm od známé značky Y.S. Park je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Vhodné pro: Objem a zvýraznění textury Středně dlouhé až dlouhé vlasy Vlastnosti: Délka 185 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Otvory v hřebenech zajišťují vyšší pružnost, nižší váhu a příjemný úchop tak, aby práce s hřebenem byla co nejefektivnější. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost: u barevných variant až do 220 °C, u černých (obsahující karbonové vlákna) do 150 °C. Speciální tvar – uprostřed hřebene mají zuby největší délku, výsledkem této technologie hřeben lépe uchopíte a pramen dobře drží. Zuby mají kulaté zakončení pro šetrnost k vlasové pokožce Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 2999
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 338 - Stříhací hřeben 185 mm
Y.S. Park 338 – Stříhací hřeben 185 mm
450