Y.S. Park 337 – Stříhací hřeben 190 mm

360 

Y.S. Park 337 – Stříhací hřeben 190 mm od této přední společnosti Y.S. Park je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Y.S. Park 337 – Stříhací hřeben 190 mm výhodně ted u nás za 360 Kč.

Popis

Y.S. Park 337 – Stříhací hřeben 190 mm od této skvělé značky Y.S. Park lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Vhodné pro: Krátké až středně dlouhé vlasy Objem a zvýraznění textury Vlastnosti: Širší mezery mezi zuby Délka 190 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Otvory v hřebenech zajišťují vyšší pružnost, nižší váhu a příjemný úchop tak, aby práce s hřebenem byla co nejefektivnější. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost: u barevných variant až do 220 °C, u černých (obsahující karbonové vlákna) do 150 °C. Speciální tvar – uprostřed hřebene mají zuby největší délku, výsledkem této technologie hřeben lépe uchopíte a pramen dobře drží. Zuby mají kulaté zakončení pro šetrnost k vlasové pokožce Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 2998
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 337 - Stříhací hřeben 190 mm
Y.S. Park 337 – Stříhací hřeben 190 mm
360