Y.S. Park 280 – Pánský hřeben s hvězdičkami pro úhel 90° 195 mm

420 

Y.S. Park 280 – Pánský hřeben s hvězdičkami pro úhel 90° 195 mm od známé značky Y.S. Park . Zboží můžete mít u nás za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Y.S. Park 280 – Pánský hřeben s hvězdičkami pro úhel 90° 195 mm právě nyní za 420 Kč.

Popis

Y.S. Park 280 – Pánský hřeben s hvězdičkami pro úhel 90° 195 mm od společnosti s výborným jménem Y.S. Park je k dostání online za výhodnout cenu. Skvělý produkt s garancí kvality.

Vhodné pro: Přesná separace sekcí Práce se strojkem či střih přes hřeben Hodí se také pro začátečníky Vlastnosti: Hřeben je uzpůsoben pro přesné přiložení v úhlu 90° k hlavě Robustní, silný typ hřebene Tvar rukojeti je navržený v souladu s kulatým tvarem hlavy, umožňuje snaný úchop dlaní a držení konečky prstů, antiskluzová plochy Tepluodolnost: bílý do 220 °C, černý do 110 °C Délka 195 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Vysoká tepluodolnost až do 110 °C (mimo uvedené výjimky). Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3021
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 280 - Pánský hřeben s hvězdičkami pro úhel 90° 195 mm
Y.S. Park 280 – Pánský hřeben s hvězdičkami pro úhel 90° 195 mm
420